glowna ZAPRASZAMY NA

BEZPŁATNY KURS

Certyfikowany monter instalacji świałowodowych z uprawnieniami elektrycznymi SEP - gr I do 1kV


Witamy na stronie projektu "NOWOCZESNE KADRY BUDOWY SZEROKOPASMOWEJ SIECI POLSKI WSCHODNIEJ". Na stronie znajdą Państwo informacje o projekcie, procedury rekrutacyjne, czy drogi kontaktu z organizatorem. Zapraszamy do zapoznania i częstego odwiedzania strony. Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych posiada wieloletnie i ugruntowane sukcesami doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych. W latach 2005-2009 przeszkoliliśmy ponad 1500 osób. Projekty zrealizowane przez Stowarzyszenie na różnych obszarach zawsze kończyły się osiągnięciem założonych wskaźników i były wysoko oceniane zarówno przez uczestników, jak też przez Instytucje Wdrażające.

TRWA CIĄGŁY NABÓR  DO PROJEKTU  "SPAWACZ ŚWIATŁOWODÓW"
W ramach projektu oferujemy kurs zawodowy "CERTYFIKOWANY MONTER INSTALACJI ŚWIATŁOWODOWYCH" z uprawnieniami SEP oraz certyfikat międzynarodowy "BRAND - REX"  dokument ten uznawany jest na całym świecie i potwierdza kwalifikacje w zakresie spawania instalacji światłowodowych. Projekt skierowany jest do osób zatrudnionych na terenie województwa lubelskiego z małych, mikro oraz średnich przedsiębiorstw. Z branży budowlanej m.in. instalacyjnej, montażowej, konstrukcyjnej, projektowej, energetycznej, telekomunikacyjnej oraz informatycznej. 

INFORMACJE BIEŻĄCE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!! W zakładce HARMONOGRAM zamieszczony został szczegółowy plan zajęć dla grupy nr 16, która rozpocznie się w dniu 9.11.2013.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Posiadamy jeszcze ostatnie wolne miejsca na szkolenie w ramach ostatniej edycji szkoleniowej.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń.

www.efs.gov.pl / www.efs.lubleskie.pl